“Zušu Klēts” lietošanas noteikumi

Cienījamie Viesi!

Lai Jūsu palikšana “Zušu klēts” (tālāk tekstā ZK) apartamentos būtu daudz patīkamāka un saprotamāka, vēlamies sniegt informāciju, kura varētu būt Jums noderīga:

-adrese: “ZUŠI”, Bērzciems, Engures pagasts, Tukuma novads, LV 3113

– internets WiFi: ZusuKlēts (parole zususeta.lv)

– saimnieku tel. Nr.: +371 29130223 (IVO)

+371 25414767(ANETE)

PAPILDUS IESPĒJAS:

-restorāns “CAFE VIZBUĻI”:

Nr.:+371 2942934(MĀRCIS)

-vietējās delikateses (ēdiens):

Nr:+371 26676283(IVETA)

Ārkārtas situācijas Nr.:

Nr.: 112 (policija, ugunsgrēks, ātrā palīdzība)

Signalizācijas un ieejas/aizslēgšanas kods: katram apartamentam unikāls un tiks iedots pirms iebraukšanas

Būtiskie ZK lietošanas noteikumi:

  1. Ja esiet saņēmuši “Zušu klēts” iekļuves kodu (kods ievadāms panelī pie ārdurvīm) un iekļuvuši mājā, tas nozīmē, ka esiet pilntiesīgi uz apmaksāto laiku izmantot apartamentus kā naktsmītni, atpūtas vai darba vidi, un pavadīt savas dzīves labākās dienas, uzņemt enerģiju, pilnveidot sevi, izbaudīt piejūras ciema būrvību un dabas doto spēku;
  2. Telpās un ārpus tām jūs droši variet lietot tajā esošo iekārtojumu, aprīkojumu, instalācijas un inventāru, ievērojot to lietošanas nozīmi, bez papildus samaksas. Gadījumā, ja kaut kas jauši vai nejauši tiek sabojāts vai saplēsts, atbilstoši gaidam pilnu zaudējumu kompensāciju. Lūdzam pēc ierašanās 2 h laikā piefiksēt un informēt saimnieku, ja ir konstatēti kādi telpu un aprīkojuma defekti un bojājumi. Vēlāk pretenzijas netiks pieņemtas.
  3. Komunālie pakalpojumi: ūdensapgāde, elektroapgāde, apkure, kanalizācija, sadzīves atkritumu izvešana ir pieejama 24/7 un iekļauta cenā. Bet iejaukšanās komunkāciju darbības ekspluatācijā ir pieļaujama tikai ar saimnieka (host) ziņu un atļauju.
  4. Patērējamas lietas (malka, grillogles, aizdedzinošais sķidrums, sadzīves ķīmija u.c.) variet lietot un izmantot, bet, dodoties prom, tās ir jātjauno saņemtā apjomā. Āra grilla izmantošanas gadījumā, lūgums to atstāt tīru un labā lietošanas kārtībā citām personām. Papildus samaksa par āra grilla tīrīšanu – 20 EUR.
  5. Zušu klēts (Zušu sēta) vasaras sezonā ir izbūvējusi koka laipu uz jūru un peldošo koka terasi (pontons). Mūsu viesi droši to var lietot un izmantot, kā mantu novietni, ejot peldēties, gan vietu, kur var sauļoties, padzert tēju vai kafiju, vērot dabas skatus. Maksimālais cilvēku skaits uz terases – 4 (četras) personas, uz laipas lūgums ievērot distanci 2 m, jo pārāk liels smagums var sabojāt tās konstrukciju. Atpūtas nolūkos uz terases var novietot saimnieka norādītās vieglās dārza mēbeles. Lūgums tās pēc lietošanas atnest uz naktsmītni.
  6. Dodoties uz jūru, izmantojot pontonu vai naktsmītnes ārējo teritoriju, lūdzam respektēt un netraucēt citu viesu uzturēšanos, atpūtu un mieru.
  7. Mēs škirojam atkritumus: stikla tara, plastmasa un bioloģiskie atkritumi tiek dalīti un novietoti atsev iški saimnieka norādītājās vietās. Braucot prom, atkritumi tiek nogādāti noteiktajā utilizācijas vietā Bērzciemā.
  8. Dodoties prom, telpas un teritorija, inventārs un aprīkojums ir jāatstāj tām paredzētajās vietās, tīras, sakoptas un ne sliktākā stāvoklī, kā saņemtas, pieļaujot saprātīgu nolietošanos pakāpi.
  9. Kas netiek pieļauts ZK: smēķēšana telpās, ballītes, dzīvnieku izmitināšana, trokšnošana pēc 23.00, nepiedienīga uzvedība, inventāra bojāšana. Par šī noteikuma neievērošanu, kā arī par to, ka netiek atstātas telpas pienācīgā kārtībā vai tiek pārkāpts kāds cits būtiskais ZK lietošanas noteikums, Viesim jārēķinās ar papildus maksu -100 EUR par katru gadījumu.
  10. Saudzējam sevi! Saudzējam apkārtējo vidi! Saudzējam dabu! Mēs esam tā sastāvdaļa!

Novēlu mūsu Viesiem izbaudīt palikšanu apartamentos! Ceram, ka mūsu ieguldījums nesīs jums mieru, prieku, un laimi!

Dzīve ir skaista!

Ar cieņu,

SIA “ZUŠU SĒTA”